Akcesoria

-DOSTĘPNE PRODUKTY-

szpica 45 45 550

Szpica do wbijania 45x45x550

Szpica do wbijania 60x60x750

Szpica do wbijania 70x70x750

Szpica do wbijania 90x90x750

Podstawa do betonu 70x70x150

Podstawa do betonu 90x90x150

Element łączący pergole -elka

Zawiesie do huśtawek typu „K”

Zawiesie do huśtawek typu „O”

Kotwa do wkręcania

Zawias altanowy L 370

Zasuwka altanowa mała

Zasuwka altanowa duża

Bocianie gniazdo

Siedzisko kubełkowe

Siedzisko płaskie

Opona pozioma

Opona pionowa

-Opis produktu-

Nasze akcesoria to kompleksowe wyposażenie dla Twojego projektu budowlanego, oferujące nie tylko funkcjonalność, ale także możliwość personalizacji i dostosowania do indywidualnych potrzeb. W naszej bogatej ofercie znajdziesz różnorodne elementy, które ułatwią proces budowy, dodadzą estetyki czy zwiększą trwałość i funkcjonalność Twojego projektu.

Dostępne w różnych kategoriach, akcesoria te obejmują zarówno elementy montażowe, narzędzia, jak i dodatki dekoracyjne. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie najnowszych technologii, co sprawia, że są nie tylko praktyczne, ale także trwałe i solidne. Bez względu na to, czy budujesz dom, taras czy ogrodzenie, nasze akcesoria są gotowe sprostać różnorodnym potrzebom projektu.

Decydując się na nasze akcesoria, otrzymujesz nie tylko elementy konstrukcyjne, ale także wsparcie w realizacji Twojego pomysłu. Nasz szeroki wybór akcesoriów umożliwia dostosowanie każdego detalu projektu do własnych preferencji i wymagań. Odkryj, jak nasze akcesoria mogą podnieść jakość i efektywność Twojego projektu, tworząc kompleksowe wyposażenie, które sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

porozmawiajmy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz fachowej rady dotyczącej drewna? Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Napisz do nas i razem zrealizujemy Twój projekt marzeń!

Udostępnij tę ofertę: