PŁOTY-PERGOLE OSŁONOWE

-DOSTĘPNE PRODUKTY-

plot oslonowy prosty Klasic

Płot osłonowy prosty Klasic  180×180

Płot osłonowy z łukiem Klasic 180×180/160

Płot osłonowy prosty z kratą Olga 180×180

Płot osłonowy prosty z kratą Olga 180×120

Płot osłonowy z łukami wypukłymi x2 i kratą Olga 180×180/160

Płot osłonowy z łukami wypukłymi x2 i kratą Olga 180×115/135

Płot osłonowy z łukami falistymi x2 i kratą Olga 180×180/160

Płot osłonowy z łukami falistymi x2 i kratą Olga  180×115/135

Płot tarasowy RODEO 180×90

Płot osłonowy prosty listwowy multi 180×180

Płot osłonowy prosty listwowy multi 90×180

Płot osłonowy prosty listwowy multi 180×90

Płot osłonowy łuk Listwy 10×100 Multi 180×180/160

Płot osłonowy prosty Klasic 90X180

Płot osłonowy prosty z kratą Olga 90X180

-Opis produktu-

Nasze ploty i pergole osłonowe są nie tylko funkcjonalnymi elementami ogrodzenia, ale także estetycznym dodatkiem, który podkreśli unikalny charakter Twojego ogrodu. Oferujemy różnorodne wzory, style i rodzaje drewna, abyś mógł stworzyć ogrodzenie, które nie tylko chroni prywatność, ale także nadaje się doskonale do aranżacji przestrzeni zielonej.

Drewniane ploty, dostępne w naszej ofercie, cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość materiału. Zastosowanie solidnych konstrukcji i precyzyjnie struganych elementów sprawia, że ploty te odznaczają się nie tylko funkcjonalnością, ale również eleganckim wyglądem. Dostępność różnych wzorów pozwala dostosować ogrodzenie do stylu architektonicznego budynku i otoczenia, tworząc spójną całość.

Pergole osłonowe, stanowiące harmonijne rozszerzenie ogrodzenia, dostępne są w różnych formach i kształtach. Ich solidna konstrukcja i estetyczny design sprawiają, że stanowią one nie tylko praktyczną osłonę przed słońcem czy wiatrem, ale także elegancki element dekoracyjny ogrodu. Wybierając nasze ploty i pergole osłonowe, inwestujesz w nie tylko bezpieczeństwo i prywatność, ale także w estetykę i wyjątkowy charakter swojej przestrzeni zielonej.

Odkryj, jak nasze drewniane ploty i pergole osłonowe mogą podnieść walory estetyczne Twojego ogrodu, tworząc spersonalizowane otoczenie, w którym chętnie będziesz spędzać czas na świeżym powietrzu.

-Przykłady zastosowań płotów pergoli osłonowych-

Ogród z pergolą jako altaną: Pergola osłonowa może pełnić funkcję estetycznej altany w ogrodzie, tworząc przyjemne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Płot pełniący funkcję osłony przed wzrokiem sąsiadów: Płot-pergola może być używany jako efektywna osłona przed wzrokiem sąsiadów, zapewniając prywatność w przestrzeni ogrodowej.

Płot podtrzymujący rośliny pnące: Pergola osłonowa może służyć jako solidne wsparcie dla roślin pnących, tworząc piękne i zielone ogrodzenie.

Pergola na tarasie lub werandzie: Płot-pergola może być zainstalowany jako ozdobny element na tarasie lub werandzie, dostarczając cienia i uroku architektonicznego.

Płot osłonowy przy miejscu do grillowania: Pergola może stanowić efektywną osłonę przy miejscu do grillowania, chroniąc przed wiatrem i słońcem podczas przygotowywania posiłków na świeżym powietrzu.

Płot pełniący funkcję ogrodzenia dla altanek ogrodowych: Pergola osłonowa może tworzyć estetyczne ogrodzenie dla altanek ogrodowych, nadając im urok i kameralność.

Pergola jako element wykończenia wejścia do ogrodu: Płot-pergola może być używany jako ozdobny element wykończenia wejścia do ogrodu, dodając elegancji i charakteru.

Osłona tarasu przy basenie: Pergola osłonowa może stanowić efektywną osłonę tarasu przy basenie, zapewniając ochronę przed intensywnym słońcem i zapewniając kameralność.

Ozdobne ogrodzenie przy patio: Płot-pergola może służyć jako ozdobne ogrodzenie przy patio, tworząc przyjemne otoczenie do relaksu i spotkań towarzyskich.

Pergola jako podpora dla roślinności w ogrodzie: Pergola osłonowa może pełnić funkcję estetycznej podpory dla roślinności, tworząc piękną zieloną ścianę w ogrodzie.

porozmawiajmy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz fachowej rady dotyczącej drewna? Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Napisz do nas i razem zrealizujemy Twój projekt marzeń!

Udostępnij tę ofertę: