drewno strugane kvh

-DOSTĘPNE PRODUKTY-

50x100

Deska strugana mb 50×100

Deska strugana mb 50×150

Deska strugana mb 50×240

Deska strugana mb 60×100

Deska strugana mb 60×120

Deska strugana mb 60×140

Deska strugana mb 60×160

Deska strugana mb 60×180

Deska strugana mb 60×240

Deska strugana mb 80×120

Deska strugana mb 80×140

Deska strugana mb 80×160

Deska strugana mb 80×180

Deska strugana mb 80×240

Deska strugana mb 120×240

Kantówka strugana mb 80×80

Kantówka strugana mb 100×100

Kantówka strugana mb 120×120

Kantówka strugana mb 140×140

-Opis produktu-

Drewno konstrukcyjne suche strugane KVH (Konstruktionsvollholz) to materiał, który łączy w sobie stabilność, precyzję i estetykę. Nasze drewno KVH jest poddawane specjalnym procesom suszenia, co zapewnia minimalne zawilgocenie i zmniejsza ryzyko pękania materiału. W rezultacie otrzymujemy drewno o wyjątkowej wytrzymałości i jednolitej strukturze, idealne do zastosowań konstrukcyjnych.

Drewno KVH znajduje zastosowanie w różnorodnych projektach budowlanych, od konstrukcji dachów po ściany nośne. Dzięki swojej precyzji wymiarowej, łatwości obróbki oraz jednorodności struktury, drewno KVH ułatwia prowadzenie prac budowlanych, skracając czas realizacji projektu. Jego stabilność wymiarowa sprawia, że konstrukcje z drewna KVH są odporne na odkształcenia i zapewniają trwałość przez wiele lat.

Wybierając nasze drewno konstrukcyjne suche strugane KVH, decydujesz się na materiał, który nie tylko spełni najwyższe standardy jakościowe, ale także ułatwi proces budowy i zagwarantuje trwałość Twojego projektu. Odkryj, jak drewno KVH może być kluczowym elementem w każdym projekcie konstrukcyjnym, zapewniając stabilność, której oczekujesz.

-Przykłady zastosowań DREWNA STRUGANEGO KVH-

Konstrukcje szkieletowe budynków: Drewno strugane KVH jest często używane do budowy konstrukcji szkieletowych budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. Jego wysoka wytrzymałość czyni je idealnym materiałem nośnym.

Deski podłogowe i sufitowe: Dzięki równomiernemu struganiu i precyzyjnemu profilowaniu, drewno KVH jest wykorzystywane jako deski podłogowe i sufitowe, dodając ciepło i charakter pomieszczeniom.

Deski tarasowe: Drewno KVH sprawdza się również jako materiał do produkcji trwałych i estetycznych desek tarasowych, tworzących przyjemne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Konstrukcje dachowe: Konstrukcje dachowe wykonane z drewna struganego KVH są popularne ze względu na swoją lekkość, trwałość i łatwość montażu. Stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych.

Budowa altan i pergoli: Drewno KVH jest doskonałym materiałem do budowy altan i pergoli, tworząc eleganckie i solidne struktury do relaksu w ogrodzie.

Montaż okładzin ściennej: Precyzyjnie strugane deski KVH są wykorzystywane do montażu okładzin ściennej, dodając charakteru i ciepła wnętrzom.

Produkcja mebli ogrodowych: Drewno strugane KVH jest popularnym wyborem do produkcji mebli ogrodowych, takich jak ławki, stoły czy leżaki, ze względu na swoją wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

Elementy konstrukcyjne w ogrodach: Elementy dekoracyjne w ogrodach, takie jak pergole, łuki czy ozdobne płoty, często są wykonane z drewna KVH, co dodaje naturalnego uroku otoczeniu.

Budowa balustrad i poręczy: Drewno KVH może być używane do budowy trwałych i estetycznych balustrad i poręczy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Konstrukcje mostków i pomostów ogrodowych: Drewno strugane KVH jest stosowane w konstrukcjach mostków i pomostów ogrodowych, tworząc przyjemne ścieżki i przejścia w ogrodach.

porozmawiajmy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz fachowej rady dotyczącej drewna? Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Napisz do nas i razem zrealizujemy Twój projekt marzeń!

Udostępnij tę ofertę: