DESKA SZALUNKOWA

-DOSTĘPNE PRODUKTY-

deska szalunkowa

Deska szalunkowa 25x100x4000

Deska szalunkowa 25x120x4000

Deska szalunkowa 25x150x4000

Deska szalunkowa 32x160x4000

Deska szalunkowa 40x150x4000

-Opis produktu-

Deska szalunkowa, oferowana przez nasz tartak, to niezbędny element w każdym projekcie budowlanym, gwarantujący solidność i trwałość konstrukcji. Wykonana z wysokiej jakości drewna, deska ta spełnia najwyższe standardy branżowe, stanowiąc niezastąpiony materiał w procesie budowy ścian, stropów czy fundamentów. Dzięki swojej wytrzymałości oraz odporności na warunki atmosferyczne, deska szalunkowa umożliwia nie tylko efektywne prowadzenie prac budowlanych, ale także zapewnia długotrwałą ochronę struktury budynku.

Zaawansowane technologie stosowane w procesie produkcji deski szalunkowej pozwalają na uzyskanie idealnych parametrów konstrukcyjnych. Odpowiednio gładka powierzchnia i precyzyjne wymiary sprawiają, że deska ta doskonale współpracuje z innymi elementami konstrukcyjnymi, tworząc spójną i stabilną całość. Ponadto, nasze deski szalunkowe podlegają rygorystycznym kontrolom jakości, co zapewnia, że każdy produkt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

-Przykłady zastosowań DESKI SZALUNKOWEJ-

Deski tarasowe: Deski szalunkowe mogą być wykorzystane jako materiał do budowy tarasów, zapewniając solidną i trwałą powierzchnię.

Wykończenia ścienne w stylu rustykalnym: Deski szalunkowe nadają się idealnie do wykończenia wnętrz w stylu rustykalnym, tworząc ciepłą i naturalną atmosferę.

Budowa płotów i ogrodzeń: Deski szalunkowe mogą pełnić rolę elementów konstrukcyjnych w budowie płotów i ogrodzeń, dodając charakteru i estetyki otoczeniu.

Konstrukcja altan i pergoli: Stosowanie desek szalunkowych w konstrukcji altan i pergoli nadaje strukturze solidność oraz tworzy przytulne miejsce w ogrodzie.

Zabudowy wewnętrzne: Deski szalunkowe mogą być używane do budowy zabudów wewnętrznych, takich jak regały, witryny czy schowki, dodając oryginalności i funkcjonalności wnętrzom.

Budowa pomostów i molo: Ze względu na swoją trwałość, deski szalunkowe są często stosowane w budowie pomostów i molo, zapewniając stabilną podstawę.

Deski podłogowe w pomieszczeniach: Deski szalunkowe mogą być wykorzystywane jako surowe deski podłogowe w pomieszczeniach, tworząc unikalną i industrialną estetykę.

Konstrukcja namiotów i budowli tymczasowych: Deski szalunkowe są używane do konstrukcji namiotów, straganów i innych budowli tymczasowych, zapewniając solidność i trwałość.

Deski na ściany działowe w ogrodzie: W ogrodach deski szalunkowe mogą być wykorzystane do budowy ścian działowych, oddzielając obszary o różnych funkcjach.

Tworzenie elementów dekoracyjnych: Deski szalunkowe mogą być przekształcone w różne elementy dekoracyjne, takie jak ramy luster, obrazów czy ozdobne panele ścienne.

porozmawiajmy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz fachowej rady dotyczącej drewna? Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Napisz do nas i razem zrealizujemy Twój projekt marzeń!

Udostępnij tę ofertę: