płyty osb

-DOSTĘPNE PRODUKTY-

plyta osb

Płyta OSB 9 wym. 9x1250x2500

Płyta OSB 12 wym. 12x1250x2500

Płyta OSB 15 wym. 15x1250x2500

Płyta OSB 18 wym. 18x1250x2500

Płyta OSB 22 wym. 22x1250x2500

plyta osb

Płyta OSB 25 wym. 25x1250x2500

-Opis produktu-

Nasze płyty OSB to nieodłączny element każdego projektu budowlanego, łączący solidność wykonania z wszechstronnością zastosowań. Wykorzystywane w różnych obszarach budownictwa, płyty OSB, oferują trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu różnorodnych projektach. W naszym tartaku dbamy o dostarczanie płyt OSB najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Trwałość i Wytrzymałość: Płyty OSB, które oferujemy, wykonane są z solidnych warstw drewnianych, ułożonych we właściwie dobranych kierunkach. To zapewnia im wyjątkową trwałość i wytrzymałość, co sprawia, że są doskonałym materiałem konstrukcyjnym w różnych zastosowaniach. Bez względu na to, czy budujesz ściany, podłogi czy dachy, płyty OSB z naszego tartaku sprostają najwyższym standardom.

Wielostronne Zastosowanie: Płyty OSB znane są ze swojej wszechstronności. Mogą być wykorzystywane jako solidne podstawy podłóg, wewnętrznych i zewnętrznych ścian, czy nawet w konstrukcji mebli. Ich elastyczność sprawia, że są cenionym materiałem w branży budowlanej, umożliwiając realizację różnorodnych projektów.

Estetyka i Uniwersalność: Płyty OSB, choć pierwotnie znane były głównie ze swojej funkcjonalności, zyskały także na popularności ze względu na swój charakterystyczny wygląd. Ich naturalna struktura drewna dodaje wnętrzom i konstrukcjom specyficznego, surowego uroku. W naszym tartaku oferujemy płyty OSB o różnych grubościach, dostosowane do różnych zastosowań, zapewniając klientom maksymalną uniwersalność.

Podsumowanie: Płyty OSB z naszego tartaku to nie tylko materiał budowlany – to solidność, trwałość i wszechstronność w jednym. Wybierając nasze płyty OSB, zyskujesz pewność, że Twoje projekty budowlane wykonane będą z myślą o najwyższych standardach jakości. Bez względu na to, czy budujesz dom, garaż czy magazyn, nasze płyty OSB są solidnym fundamentem, na którym można zbudować trwałą i funkcjonalną konstrukcję.

 
 

-Przykłady zastosowań PŁYTY OSB-

Podłogi: Płyty OSB są często wykorzystywane jako podkłady podłogowe. Dzięki swojej wytrzymałości i stabilności, doskonale sprawdzają się jako solidna baza dla różnych rodzajów podłóg, takich jak panele drewniane, wykładziny czy płytki.

Ściany i Sufit: Płyty OSB mogą być stosowane do budowy ścian wewnętrznych oraz sufitów. Są łatwe do cięcia i montażu, co ułatwia prace wykończeniowe wewnątrz budynków.

Konstrukcje Dachowe: W konstrukcjach dachowych płyty OSB są wykorzystywane do tworzenia szkieletu dachu, a także jako podkład pod pokrycia dachowe, takie jak dachówki czy blachodachówki.

Meble i Elementy Dekoracyjne: Płyty OSB mogą być stosowane w produkcji mebli, zwłaszcza tych o nowoczesnym i surowym charakterze. Również jako element dekoracyjny w projektach DIY, takich jak półki, regały czy panele ścienne.

Opakowania i Skrzynie Transportowe: Ze względu na swoją wytrzymałość, płyty OSB są często używane do produkcji opakowań, skrzyń transportowych oraz palet. Zapewniają ochronę przed uszkodzeniami i utrzymanie stabilności ładunku.

Elewacje Budynków: Płyty OSB mogą być zastosowane jako materiał wykończeniowy na elewacjach budynków, nadając im nowoczesny i industrialny wygląd.

Panele Podłogowe w Budynkach Gospodarczych: W budynkach gospodarczych, takich jak stajnie czy obory, płyty OSB są używane jako panele podłogowe, zapewniając trwałość i łatwość utrzymania czystości.

Zabudowy Do Mieszkań i Biur: Płyty OSB mogą być stosowane w zabudowach meblowych i konstrukcjach przestrzennych w mieszkaniach i biurach, tworząc nowoczesne i funkcjonalne wnętrza.

porozmawiajmy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz fachowej rady dotyczącej drewna? Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Napisz do nas i razem zrealizujemy Twój projekt marzeń!

Udostępnij tę ofertę: